terry-small-stance.gifDo czegokolwiek innego niż zbitek nieposkładanych myśli zdolna w tej chwili nie jestem. A myśl o powiedzeniu komuś, że jest dla mnie jedną z najważniejszych osób na świecie, zaczęła mi towarzyszyć nawet we śnie… A może marzenie? Bo na pewno nie wizja przyszłości, nie odważyłabym się.
Nie ma jak dzielenie uwagi między nawet nie dwie, a trzy zupełnie różne rzeczywistości. Może pora oderwać się na momencik od KoFa i odwiesić wreszcie światy… Ale wtedy to właściwie będzie czwarta rzeczywistość. Gdzie trzy się biją, tam czwarta korzysta?

Flowers, a scent of flowers, always on his mind so he deceives her…

Kto to jest Crysania? Chętnie bym ją poznała i zlustrowała. Czyżbym zaczęła stawać się niepoprawnym fangirlem? Całe szczęście, że nie jestem yaoistką i nie pytam, kto to jest ten Dal-dal-dal-cośtam.
Doprawdy, przetrząsanie galeryj na dA jest zue i niedobre. Aaale to właściwie od dawna wiadomo.

A w przyszłym tygodniu me kochane acz mało zaskakujące miasto zaszaleje dla odmiany i urządzi tydzień kultury Japonii! Tylko oczywiście nie podali co kiedy i gdzie się dokładnie ma odbywać. Trzeba wreszcie ruszyć swą zakaszlaną osobę z domu i poszukać słupa ogłoszeniowego :P

Sharpen your claws, bare your fangs and go on!

Rozczula mnie angielski z japońskim akcentem, przeraża mnie takiż niemiecki, ale moim najnowszym fetyszem chyba będzie „buondziuuuuuuuuur”!
___^___